zasmucona ...

sorki dziewczyny, ale musze sobie komuś poblablać ... właśnie dowiedzialam się, że moja kolejna koleżanka jest w ciąży ... wszyscy dookoła mnie są w ciąży ... ja też byłam w ciąży, tylko okazało się, że jest martwa ... tak bardzo chciałabym sie cieszyć z czyjegoś szczęścia, ale wciąż nie potrafię, mimo że minęło 5 miesięcy ... wciąż zadręczają mnie pytania typu: dlaczego przytrafiło się to akurat mi ?? ... za co muszę tak cierpieć ?? ... a jak ktoś mi mówi, że juz jestem w takim wieku, ze powinnam zajść w ciaże, to mnie krew zalewa :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zasmucona ...

Nie powinnas sie tak przejmowac niestety nie jestes z tym sama. Nie ktorzy nie potrafia zrozumiec co oznacza utrata dziecka i lek przed kolejna ciaza ja mam w niebie 4 Aniołeczki i jednego zdrowego codownego smyka. Ile razy slyszalam a kiedy znowu bedziecie probowac a ile w tym samym czasie przyjaciolek czy kolezanek chodzilo w ciazy jak ja lezalam w domu i lizalam rany nauczylam sie ze zycie jest zbyt krotkie i nie ma co sie przejmowac innymi trzeba isc do przodu. Zycze tobie powodzenia i duzo cierpliwosci sciskam cie mocno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zasmucona ...

moje dziecko

twe życie oderwane
z puchu dmuchawca
moje dziecko żyjesz nie żyjesz

twe dziecięce dni
odliczane łzami nocy
zapomniane pod zielenią na mogile

kto użyczy mi swej skargi
dla krzyku który
przebije mur ciszy

oto mój ból który
wnika w szczelinę
miedzy tobą i mną

moje rany które
nie zaglębią otchłani
między twym życiem i mym cierpeniem


wiersz napisany przez Gerlinde Grossmann, tłumaczony przez M. Kostrzewską, D. Lisowską, M. Matusiak, M. Wylot

... tak bardzo odzwierciedla moje uczucia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Słabe, łamliwe i wypadające włosy (153 odpowiedzi)

Mam 31 lat i nigdy nie miałam bujnej czupryny. Moje włosy oceniłabym jako średnie. Od jakiegoś...

Problem z utrzymaniem erekcji (206 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Szukam ortodonty (3 odpowiedzi)

Kogo polecilibyście?