zegarmistrz

Poszukuję zegarmistrza, ale takiego prawdziwego co potrafi naprawić, a nie tylko wymienić baterię, chodzi o antyki,zależy mi na kimś sprawdzonym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zegarmistrz

w Gdańsku na ul. śląskiej przy okrąglaku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zegarmistrz

Ja zawsze naprawiałam w carfurze, ale teraz ich nie ma, gdzieś się przenieśli mam nr 535 111911 pan zegarmistrz naprawił nam zegar gbecker po pradziadku nikt w trójmieście nie chciał do niego zajrzeć, a ten pan go naprawił już ponad 3lata chodzi i nic się nie dzieje, w zeszłym roku mój szwagier naprawiał u niego swój zegarek podobno tylko on miał części do niego bo jest jakimś przedstawicielem i tylko u niego sa te części. Także polecam a i do nas przyjechał po zegar a później go dwiózł i powiesił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zegarmistrz

Przenieśli się do centrum kowale i mają autoryzację na casio w 3city jako jedyni, do tego zajmują się antykami, dla mnie p. Bogdan najlepszy. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zegarmistrz

Ja polecam Pana Hening Jarosława zakładka mieści się w Chwaszczynie na ulicy Oliwskiej 94 numer telefonu: 888 61 68 81.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kluby gay'owskie (64 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...