100cznia zamyka sezon • Smolik // Kev Fox 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

100cznia zamyka sezon • Smolik // Kev Fox Opinie (3)

Nie wiemy jak to powiedzieć, ale wygląda na to, że to koniec. Koniec lata, koniec wakacji, a co za tym idzie koniec 100czniowego sezonu.

Relacja z imprezy

Spotkajmy się w ostatni weekend września, żeby po raz ostatni tchnąć życie w 100czniową stal i cegłę. Jak zawsze na zamknięcie, szykujemy coś specjalnego, żeby podziękować Wam za wspólny sezon i zapewnić sobie ciepłe wspomnienia na wrogie nam zimowe miesiące.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Nasz weekend zamknięcia składać się będzie z dwóch odsłon.

27.9 Piątek: DJ Extravaganza

Dwa miksery, trzech asów, cztery adaptery. FALCON1, który w tym sezonie swoją rezydencją wniósł nasze imprezy na nowy poziom. DJ KEBS współtwórca Spinlab, który na ten jeden weekend wziął wolne od ciągłej trasy koncertowej z Sokół, żeby z nami zamknąć 100cznie. I po raz pierwszy na kontenerach, DJ 69Beats, ze swoim szalonym turntablistycznym show. Ten skład to prawdziwa ekstraklasa ciętego dźwięku, żartów nie ma.

28.9 Sobota: Studio 100cznia Finale

Zamykamy koncertem artystów, którzy do 100czni pasują idealnie. Duet artystów wielowymiarowych, dwie indywidualności, które łączy pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Debiutancka płyta "Smolik//Kev Fox" okryła się platyną, otrzymała rewelacyjne recenzje i Fryderyka w kategorii alternatywa. Wydana niedawno EP-ka "Queen of Hearts" to efekt sesji nagraniowej w legendarnym Real World Studios w UK. Obecnie Smolik i Kev Fox pracują nad kolejnym, pełnowymiarowym albumem.

Hipnotyzujący, mocny wokal Foxa, minimalistyczne brzmienie gitary i bateria instrumentów wszelakich, za które odpowiada Smolik, zabiorą Was w niezwykłą, ostatnią w tym roku, podróż na 100czni.

Dodatkowo, najbardziej instagramowa ścianka świata, stworzona przez Krik Konga, ożyje za pomocą mappingu stworzonego przez ekipę Precyzja.org. My szykujemy szalone promocje na barze, chętnych zaprosimy do adopcji 100czniowych roślin, a wszystkie punkty gastro będą karmić was po raz ostatni w tym sezonie.

A co w przyszłym roku? Już marzymy, działamy i planujemy, aby zaskoczyć Was znowu. Ale najpierw ruszamy z Wami w tany, żeby godnie zamknąć ten sezon!

Do zobaczenia podczas weekendu zamknięcia 100czni!