35 lat Voo Voo - koncert specjalny Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Osobliwy to czas na świętowanie 35-lecia działalności zespołu, jednak jak wiadomo "ta zima kiedyś musi minąć", a pojazd z marką Voo Voo, mający na liczniku kilka tysięcy koncertów i przeszło 40 albumów, wciąż mknie przed siebie i nie wygląda na to, by miał w ogóle zwolnić. W ramach "koralowych godów" zespół wystąpi w Operze Leśnej.

W ramach jubileuszu 35 lecia, nakładem wydawnictwa ART2 Music ukaże się jubileuszowa kompilacja "Nabroiło się (1986-2021)", zawierająca autorski wybór 35. utworów podsumowujący twórczość zespołu. Jej zapowiedzią będzie singiel z dwiema nowymi wersjami utworu "Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic", bezsprzecznie jednego z najbardziej charakterystycznych w dorobku grupy.

rock - koncerty w Trójmieście


Na koncercie w sopockiej Operze Leśnej pojawi się wielu znakomitych gości - Król, Maria Peszek, Paulina Przybysz.

Wojciech Waglewski o jubileuszu mówi tak:
"No i postanowiliśmy sobie urządzić 35-lecie. Powody są trzy:     
1.Nie wydaje nam się sensowne czekać na 40 lecie bo tak sobie ten świat urządziliśmy, że nie wiadomo czy rok 2026 w ogóle nastąpi.   
2. 35 dodać 35 daje 70 a to z kolei po odjęciu 0 daje 7 czyli tytuł naszej ulubionej płyty.  
3. Gdybyśmy my nie obchodzili, to kogo by to obchodziło? Przekroiliśmy nasze melodie na różne drobne części czyniąc z nich nowe...,  choć jakże podobne do starych  formy...  Po długiej dyskusji zdecydowaliśmy również, że na dwóch koncertach zagramy nasz wiekopomny przebój Łobi Jabi (z oryginalnym tekstem) nie uprzedzając na których. W ten sposób, żeby go usłyszeć trzeba  udać się na wszystkie. Czego Państwu życzę. My tak zrobimy..."

Więcej informacji wkrótce.
lip 14

środa, g. 20:00

Sopot,