5. Koncert Muzyki Filmowej w Sopocie - SFF 2020 Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

5. Koncert Muzyki Filmowej w Sopocie - SFF 2020 Opinie (1)

Wydarzenie w ramach

5. Koncert Muzyki Filmowej w Sopocie w ramach 20. Sopot Film Festival - 11-24 lipca 2020 to pierwszy taki koncert w Polsce po czasie epidemicznego zamrożenia. W tym roku odbędzie się 15 lipca w Operze Leśnej w Sopocie a w jego programie znalazły się utwory wielkich kompozytorów muzyki filmowej: Hansa Zimmera, Ramina Djawadiego, Clinta Mansela wraz z Kronos Quartet, Michaela Nymana, Stevena Prica, Vangelisa i Johanna Johannssona. Tradycyjnie zabrzmią również nowe, symfoniczne aranże takich wykonawców jak Michael Kiwanuka, Air, Son Lux i Woodkid.

gru'21 5

niedziela, g. 19:30

Gdańsk, Sopot,
To wszystko w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Rafała Janiaka w towarzystwie gościnnych muzyków i solistów, którymi w tym roku będą Paulina Przybysz i Kev Fox.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


W programie wieczoru znajdą się utwory z pierwszych czterech edycji koncertu oraz zupełnie nowe premierowe, m.in. z filmów i seriali:

- INTERSTELLAR
- REQUIEM DLA SNU
- ŹRÓDŁO
- INCEPCJA
- BLADE RUNNER
- MOJA MIŁOŚĆ
- GRAWITACJA
- NOWY POCZĄTEK
- CZAS APOKALIPSY
- PRZEKLEŃSTWA NIEWINNOŚCI
- GRA O TRON
- DARK
- WIELKIE KŁAMSTEWKA
- ZBUNTOWANA
- GATTACA...

wszystko pod wspólnym hasłem "Apokalipsa czy nowy początek".

Organizatorzy: Miasto Sopot, Sopot Film Festival, Hamulec Bezpieczeństwa - Stowarzyszenie Kulturalne, Polska Filharmonia Kameralna Sopot, Opera Leśna / The Forest Opera i Kino PRO

Informacja o biletach

Bilety w cenie od 65 do 85 zł już w sprzedaży
http://www.sff.pl