5 urodziny 100czni 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

100cznia ma 5 lat! To już teraz małe miasto w mieście kontenerowy food court, zarośniety drzewami i roślinnością ogród, plaża, dwie zabytkowe hale, boisko do kosza, przestrzeń koncertowa i kinowa oraz graffiti hall of fame i Galeria Layup.

W tym roku świętujemy pokazując wszystkie twarze 100czni. Na dużej scenie z wyjątkowym setem łączącym muzykę i multimedia wystąpi portugalski DJ i producent Branko, twórca Buraka Som Sistema i wytwórni Enchufada. Przed nim pojawi się polsko angolski duet Lua Preta oraz Mentalcut ze swoim setem DJskim, zagrają też Naro i DJ Eprom. Na scenie patio usłyszycie naszych rezydentów gramofony przejmą Falcon1, Agent Noz i DML.

Połączone siły punktów gastro będą serwować comfort food ze wszystkich stron świata, a barmani zaproponują adekwatne do pory i Waszego samopoczucia propozycje od kawy cold brew po pomarańczowy gin z tonikiem i owocami. Rampa jak co weekend gościć będzie najlepszych trójmiejskich skejtów, a Hall of Fame po raz kolejny przemalowany zostanie podczas niedzielnego jamu graffiti.

W niedziele zapraszamy też na urodzinowe targi winyli i ciuchów vintage, a wieczorem na wyjątkową projekcję - na dużym ekranie pokażemy fantastyczny 'Rozkołys' film opowiadający o pasji do bałtyckiego surfu.

Wpadajcie na 100cznie - wstęp wolny, dress code dowolny, chodźcie świętować z nami!