6. urodziny VHS Hell B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

6. urodziny VHS Hell

VHS HELL ma już sześć lat! Możemy uczcić to tylko w jeden sposób, dlatego 30 lipca zapraszamy wszystkich fanów kina klasy B do klubu B90 na pokaz specjalny!

Za nami 110 pokazów i setki wyświetlonych filmów, dużo śmiechu i mnóstwo wspaniałych wspomnień. Nasze kolejne urodziny świętujemy seansem double feature z lektorami na żywo - tym razem będą to nieocenieni i dobrze wam znani Adam Konopka i Mateusz Gołębiowski. Ponadto w przestrzeni B90 odbędzie się wernisaż wszystkich plakatów, jakie do tej pory reklamowały nasze pokazy.

W programie:
"Niepokonani" ("Undefeatable"), reż. Godfrey Ho, 1993, USA, 90 min
Jedna z niewielu produkcji w dorobku Ingmara Bergmana filmów o ninja posiadająca zalążki fabuły. W roli głównej Cynthia Rothrock, tym razem jako mistrzyni sztuk walki zmuszona pomścić śmierć młodszej siostry. To właśnie z tego filmu pochodzi wideo "Best fight scene of all time", które na YT ma już ponad 11 mln odtworzeń. Sprawdźcie dlaczego!
Lektor: Adam Konopka - czarny templariusz heavy metalu. Dopóki nie zaczął naprawdę pracować, adminował stroną Otchłań muzyki filmowej. Raczej niegroźny w starciu bezpośrednim, chyba że ktoś obraża Judas Priest.

"The Stabilizer", reż. Arizal, 1986, Indonezja, 87 min
Niebiorące jeńców, cudownie niedorzeczne kino sensacyjne prosto z Indonezji, będące esencją wszystkiego co najlepsze i najgorsze w latach 80. Agent FBI Peter Goldson rusza do Tajlandii, aby uratować słynnego profesora z rąk narkotykowego bossa, a przy okazji pomścić śmierć narzeczonej. Przygotujcie się na nieustającą akcję, pościgi, eksplozje i wyborną ścieżkę dźwiękową.

Lektor: Mateusz Gołębiowski - legendarny Człowiek Suchar, członek VHS HELL, wytrawny kolekcjoner gier wideo i autor bloga Pikselki wstydu. Znawca absurdalnie drogich piw.

Na Ulicy Elektryków w barze MAGNETOFON od godz. 18 zagrają:
Æ' (Under)
Pb Skarpy
Ertel

Ponadto Food Trucki i nowe monidło! Start projekcji: godz. 20:30.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
WSTĘP NA PROJEKCJE: 10 zł

Bilety do nabycia na stronie: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/216 oraz w Klubie B90 w dniu pokazu.
UWAGA! Sprzedaż biletów rusza w czwartek 7 lipca o 18:00. Ilość ograniczona. Poprzednia pula wyprzedana została w 48 h!