60 Brainstorm z Ekspertem Hotel Testa Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

60 Brainstorm z Ekspertem

Brainstorm z ekspertme to kameralne spotkanie dla przedsiębiorczych Polek organizowane przez klub biznesowy przy Fundacji Lady Business Club Business Women Foundation w ramach projektu edukacyjnego Make your business better.

Współorganizatorem spotkania jest Wysoka Szpilka założona przez Katarzyna Krajewska Turyczyn

Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania.

Celem spotkania jest także promocja przedsiębiorczych Polek, możliwość prezentacji ofert i produktów.

Zawsze praktyczne tematy, a wszystko to aby przedsiębiorcze właścicielki firm mogły zrobić kolejny krok by ich biznes był jeszcze lepszy, jeszcze bardziej efektywny.

W pierwszej części spotkania Lidia Buksak podpowie jak uwierzyć w siebie i prezentować siebie oraz opowiadać swoją historię tak, aby inni chcieli słuchać. Jak występować aby sprzedawać nie sprzedając oraz zainteresować odbiorców tym co mamy do powiedzenia

W drugiej części spotkania (sama zdecydujesz czy będziesz chciała wziąć w niej udział. Zapraszamy Cię do strefy SPA & Wellness - jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu. Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcamy do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi!

PROGRAM SPOTKANIA:
- Prezentacja zasad i idei spotkań
- Przedstawienie każdej uczestniczki (2-4 minuty) Możesz opowiedzieć o sobie, Twojej firmie, Twoich wyzwaniach i zadać pytania
- Merytoryczna i praktyczna prezentacja Eksperta spotkania
- Dyskusja z ekspertem i uczestniczkami, burza mózgów, szukanie najlepszych podpowiedzi, rozwiązań związanych z tematem spotkania lub z aktualnymi zagadnieniami, z którymi przyszły uczestniczki
* Pytania i odpowiedzi uczestników spotkania

Przyjdź i poznaj ciekawe, ambitne i przedsiębiorcze kobiety z Twojego regionu, promuj swoją firmę, nawiąż aktywne i trwałe relacje biznesowe. Podziel się Twoją cenną wiedzą i doświadczeniem oraz w zaufanym gronie właścicielek firm porozmawiaj o zarządzaniu firmą.

Ekspert spotkania: LIDIA BUKSAK - trener wystąpień publicznych, logopeda medialny, autorka bestsellera "Szkoła Mówców".

Od ponad 20 lat wspiera Klientów w rozwoju ich umiejętności skutecznego mówienia do ludzi. Specjalizuje się w pracy z zarządami, menedżerami, dziennikarzami i mówcami. Jest wykładowcą akademickim i studiów MBA.
Od wielu lat prowadzi szkolenia i konsultacje dla menadżerów wyższego szczebla i najbardziej znanych dziennikarzy w kraju.

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet.

Podczas spotkania dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.

Zapraszamy kobiety zainteresowane nowymi kontaktami !

Zapiszcie się już dziś (LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!), jeśli prowadzicie firmę minimum 2 lata lub pracujesz na stanowisku managerskim minimum 5 lat. Jeśli chciałybyście regularnie brać udział w brainstormach, uczestniczyć w warsztatach, korzystać z konsultacji ekspertów i wsparcia marketingowego to dołączcie do naszej społeczności.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29-49 zł
Lady Business Club Business Women Foundation
Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa
Numer konta: 50 1050 1025 1000 0090 8028 0739
Tytuł przelewu: brainstorm 13.06.2019

Rejestracja miejsc: http://sklep.ladybusinessclub.com/sklep/brainstorm-sopot-13-06-2019/