ABBA orkiestrowo Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat

ABBA orkiestrowo Opinie (2)

  • sobota, 23 października, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    99-129
    Kup bilet

Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo rusza w trasę koncertową! Po sukcesie premierowego koncertu projektu Muzyka Zespołu ABBA Orkiestrowo w wykonaniu Zieliński Project zaprezentuje kolejne koncerty, które odbędą się w polskich miastach. Abba orkiestrowo bilety już dostępne.

Abba orkiestrowo koncerty
Olsztyn - 9.01.2021, Filharmonia Warmińsko-Mazurska | przeniesiony z 16.05.2020
Łódź - 13.02.2021, Filharmonia Łódzka | przeniesiony z 10.05.2020
Gdańsk - 23.10.2021, Filharmonia Bałtycka | przeniesiony z 15.05.2020
Wojciech Zieliński, Soliści oraz orkiestra ZIELIŃSKI PROJECT prezentują swój nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA. To rozbudowane aranżacyjnie, dynamiczne widowisko, które ma na celu przypomnienie piosenek legendarnego zespołu, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji.

rock - koncerty w TrójmieścieNa scenie zobaczymy ponad 20 muzyków, za całość odpowiada Wojciech Zieliński, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny, dyrygent, który niedawno opracował muzykę i koncertował z projektem Doda Symfonicznie, a teraz postanowił przypomnieć najlepsze utwory ABBY.


W czasie przygotowywanie materiału koncertowego jak mówi sam autor projektu Wojciech Zieliński przyjął za swój cel dwa założenia. Po pierwsze, za wszelką cenę, nie "niszczymy" oryginalnych melodii ABBY, a po drugie, dajemy sobie szansę na uwspółcześnienie materiału na drodze zmian aranżacyjnych. Wśród utworów, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji znajdą się takie, jak: Money, Money, Chiquitita, Knowing Me, Knowing You, Gimme! Gimme! Gimme!, Mamma Mia, Dancing Queen.
Kup bilet
paź'22 18

wtorek, g. 19:30

Gdynia,