Abradab z zespołem - Koncert Scena Events Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Abradab z zespołem - Koncert Opinie (2)

Abradab to wyjątkowo rozchwytywany polski raper. Założyciel legendarnej grupy Kaliber 44, z którą sięgnął po najważniejsze nagrody polskiej fonografii i zmienił oblicze polskiej muzyki hip-hopowej.

W 2004 roku rozpoczął solowa karierę wydając "Czerwony album", a utwory takie jak: "Miasto Jest Nasze" czy "Rapowe Ziarno 2 (Szyderap)" szturmem zdobyły publiczność i na stałe zapisały się w klasyce polskiego hip-hopu. Solowe wcielenie Abradaba to także nowa stylistyka: hip-hop z domieszkami przeróżnych stylów, z wyraźnymi wpływami funku oraz reggae.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Jesienią 2010 roku muzyk wydał swój czwarty solowy album zatytułowany "Abradabing", w którym przedstawił zinterpretowany na swój sposób świat i otaczającą rzeczywistość. Płyta została doceniona i nagrodzona Fryderykiem za Najlepszy Album w kategorii Hip-Hop, R&B i Reggae w 2011 roku. Abradab nieprzerwanie koncertuje dając występy w miastach i miasteczkach na terenie całego kraju, ale także za granica. Często występuje tez z zespołem muzycznym, co rzadko zdarza się raperom.

Towarzysza mu instrumenty - kontrabas, klawisze, bas, gitara i perkusja, dzięki którym utwory zyskują ciekawsze brzmienia i nowe, świeże aranżacje.

Na uwagę zasługują także teksty autorstwa Abradaba, które są zabawnymi, poważnymi lub ironicznymi mini opowieściami. Ponadto, podczas występów Abradab prezentuje kilkunastominutowa kompilacje najbardziej znanych utworów legendarnego składu Kaliber 44, która cieszy się niezwykła popularnością wśród uczestników koncertów.BILETY:

Przedsprzedaż - 25 PLN
W dniu imprezy - 35 PLN
Z kartą klubową - 30 PLN

Bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży (Salony EMPIK, SATURN, MediaMarkt i inne punkty TICKETPRO w całej Polsce).

Sprzedaż internetowa:

Ticketpro:http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1067800-abradab-z-zespolem.html

Bilety dostępne również w salonach prasowych EMPIK

Więcej informacji na stronie:
https://www.facebook.com/scenaklub