Acid Drinkers Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Acid Drinkers

ciężkie brzmienia

termin
lut 16
sobota Godz. 19:00
miejsce Klub Ucho
adres Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety
50 zł , w przedsprzedaży 45 zł
szczegóły w opisie
Patronat
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Ponad 20 lat temu ukazał się album "High Proof Cosmic Milk", a 10 lat później - "Verses Of Steel"! Początek 2019 roku to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki! Set, który szykują Kwasożłopy na najbliższą trasę będzie oparty głównie o numery z tych dwóch płyt. Smarujcie gardła i załóżcie ciężkie buty... w najbliższym czasie nie bierzemy jeńców!

Helliad Fest

sie 23-24

piątek - sobota, g. 16:30

Gdynia, Park Kolibki w Orłowie /...

Airbourne

wrz 24

wtorek, g. 21:00

Gdynia,
18:00 - otwarcie klubu
19:00 - start koncertu

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


"Verses Of Steel" to szybka jazda bez trzymanki i nowoczesny thrash podany w rock'n'rollowym sosie - tak wołały recenzje... To płyta, która zawsze będzie kojarzona ze zmarłym gitarzystą zespołu - Aleksandrem "Olassem" Mendykiem, mającym wielki wkład w jej tworzenie - jego pierwszy i ostatni album w Acids. Z kolei "High Proof Cosmic Milk" to faktycznie kosmiczna podróż - moc, ciężar, przestrzeń i zupełnie nowy kierunek w twórczości kapeli. Kierunek nadany przez Litzę i jego ostatni album z Acids.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy)
Zespół rock'n'rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 29 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz, grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

+ Drope (support)
 

Informacja o biletach

Bilety: 45 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)
Dostępne Interticket oraz CultureBox Gdynia