Agnieszka Chylińska Forever Child Tour - Opera Leśna Sopot
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

rock pop

termin
lip 29
niedziela Godz. 20:30 - 22:00
miejsce Opera Leśna
adres Sopot, Stanisława Moniuszki 12
bilety
Patronat

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z już potrójnie platynową płytą Forever Child i trasą koncertową Forever Child Tour okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem producenci trasy zapraszają na kolejne koncerty w 2018 roku. 29 lipca w Operze Leśnej Chylińska zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock!Bez wątpienia to jeden z największych sukcesów i najważniejszych albumów ubiegłego - i obecnego - roku na polskim rynku muzycznym. Krążek "Forever Child" Agnieszki Chylińskiej uzyskał właśnie status Potrójnej Platyny. Wręczono ją podczas koncertu wieńczącego odsłonę trasy "Forever Child Tour" Jesień 2017, w warszawskim Klubie Progresja. Potrójnie Platynowe krążki wręczył Agnieszce Chylińskiej, producentom albumu: Bartkowi Królikowi i Markowi Piotrowskiemu i menagerce Joannie Ziędalskiej prezes Warner Music Polska - Piotr Kabaj. Warto dodać, że premierowy singiel "Królowa łez" ma już niemal 55 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Płyta została wydana 30 września 2016 roku. Natychmiast stała się jedną z najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Rekordowo pięła się na listach sprzedaży i radiowych listach przebojów. To niewątpliwy sukces, dziś rzadko spotykany wśród polskich Artystów, dokonywano już wiele dodruków albumu.

Jesień 2017 zakończyła się wyjątkowym sukcesem: 10 największych sal w całej Polsce, wyprzedane koncerty, kilkanaście godzin żywego rocka, blisko tysiąc minut muzyki, i co najważniejsze - kilkanaście tysięcy fanów na koncertach!

"Forever Child" Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: "nigdy taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach "Forever Child Tour" charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.Informacja dla osób niepełnoletnich
Konieczne jest pobranie oświadczenia:
www.musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour_2018
Oświadczenie należy mieć wyplenione przez rodzica lub prawnego opiekuna i podać osobie przy skanowaniu biletu.
W razie dodatkowych pytań - Infolinia: 22 541 21 32 (pon-pt 9:00-17:00) Pełny opis imprezy

Informacja o biletach

Bilety online: www.ticketlive.bilety24.pl

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.
Sugerujemy by zapewnić dzieciom słuchawki wyciszające.
Patrycja Markowska i Goście
sty 19

sobota, g. 19:00

Gdańsk sopot,
Michał Szpak z zespołem
lut'19 10

niedziela, g. 18:00