Agnieszka Chylińska - Never Ending Story Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat

Agnieszka Chylińska - Never Ending Story

pop

Trasa koncertowa " Never Ending Sorry" szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty. Z tej okazji ogłaszamy drugi etap trasy! 28 października pojawił się najnowszy album Agnieszki Chylińskiej zatytułowany Never Ending Sorry, a wraz z nim nowa trasa koncertowa.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa "Nigdy Taka Sama". Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

pop - koncerty w Trójmieście


Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami:
- Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE...Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama...

Partnerzy trasy: TVN, RMF.
Management: Top Management Agencja Artystyczna.
Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management.
Kup bilet

 (23 opinie)

pop
Kup bilet
kwi 12

środa, g. 20:00