Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

rock pop

termin
gru 15
sobota Godz. 19:00 - 21:00
miejsce Gdynia Arena
adres Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety
69 - 99 zł

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album "FOREVER CHILD" Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej. Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór "Królowa Łez" tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Relacja z imprezy

Maluma

pop
cze 27

czwartek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,

Paweł Domagała - 1984 Tour

pop
paź 5

sobota, g. 19:00 - 22:00

Gdynia,
Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

rock - koncerty w Trójmieście


Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management - firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner - firma Warner Music Polska.

Już dziś rusza również sprzedaż biletów na TRASĘ KONCERTOWĄ PINK PUNK TOUR, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej! Kolejne terminy już niedługo.

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma TOP MANAGEMENT. Agnieszka Chylińska wraz z wydawcą, w ramach wielu niespodzianek, które czekają przy premierze albumu, przygotowała również własny sklep internetowy, którego otwarcie zaplanowane jest przed premierą.

Pełny opis wydarzenia

Czytaj także