Airbourne Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
termin
wrz 24
wtorek Godz. 21:00
miejsce Klub Ucho
adres Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety
89 zł
Kup bilet
Patronat

Airbourne w Polsce! Zapraszamy na trzy koncerty Australijczyków - w Gdyni, Warszawie i w Krakowie.

Zespół niezmiennie od 2003 roku pokazuje nam, jak grać hard rocka w dzisiejszych czasach. Powstał z inicjatywy braci O'Keeffe - Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami - AC/DC. Do tej pory ukazały się 4 albumy Airbourne - ostatni "Breakin' Outta Hell" w 2016 roku. Sami muzycy mówią, że piosenki na nim zawarte to "czysty rock 'n' roll bez zbędnych efektów gitarowych czy sztuczek studyjnych". W kolejnym roku zespół opuścił gitarzysta - David Roads, a jego miejsce zajął Matt Harrison. Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i genialnych gitarowych solówek. Nie znajdziemy w niej żadnych ballad. Ich koncerty są najlepszym przykładem, że rock'n'roll ma się dobrze!

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Plan koncertu:
19:00 - wejście
20:00 - support
21:00 - Airbourne

Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) / 100 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.