Aka Intensive Workshops Jazz labs & Stretching extreme | 5 edycja Akademia Artystyczna Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Aka Intensive Workshops Jazz labs & Stretching extreme | 5 edycja

Dla wspaniałych ludzi, warto robić wspaniałe rzeczy! Dlatego? Najlepsze warsztaty jazzowe w Trójmieście powracają na salę! Od 13-17 lipca 2020 ruszamy z 5 edycją AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme!

W tej edycji czekają na Was niezapomniane energiczne classy i pełne emocji choreografie. Na sali spędzimy 20 godzin wspólnie łapiąc progress! Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy! 
http://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/

  PROGRAM NA NADCHODZĄCE WARSZTATY? W tej edycji spędzicie 20 godzin na sali doskonaląc swój warsztat i jak zawsze przeskakując poziomem samych siebie. Wśród przygotowanych CLASSÓW znajdziecie:
LYRICAL JAZZ
CONTEMPORARY UNDERGROUND
LATIN JAZZ
CONTEMPORARY JAZZ
AFRO JAZZ
TECHNIKA JAZZOWA
FLOORWORK
STRETCHING EXTREME


Wszystkie informacje o warsztatach, CENNIK, opisy, GRAFIK oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajdziecie na naszej stronie 
http://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/

 O WARSZTATACH
AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme to program intensywnych warsztatów, na których osiągamy rezultaty miesięcznych treningów w tydzień. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy z nich to JAZZ LABS, na których poznacie, tak naprawdę, czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. Szpagat w każdej płaszczyźnie, czemu nie?

 

 JAZZ LABS
Aktualnie program JAZZ LABS to połączenie techniki tanecznej, tańczenia choreografii w odmiennych stylach jazzowych, a także od teraz nauki pracy w grupach - tworzenia, improwizacji i teatru. Na warsztatach zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Rozwiniecie swój ruch, czucie emocjonalne, a przy tym wszystkim spotkacie najcudowniejszą ekipę warsztatową ever, która tak samo kocha tańczyć!STRETCHING EXTREME
Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których przez dwa tygodnie będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Zajęcia Stretching Extreme to wyjątkowe 1,5 godziny, na których wykonywane ćwiczenia poruszają różne części naszego ciała w inny sposób. W tej edycji zaplanowanych jest 5 zajęć rozciągających, co daje łączny rezultat dwumiesięcznego uczęszczania na regularny stretching! Szpagat w dwa tygodnie? Czemu nie?

Marzysz? Kochasz? Pragniesz? Po prostu przyjdź!

 
 

Informacja o biletach

Cennik warsztatów dostępny na:
http://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/