stat
PATRONAT

Akademia Pana Kleksa na żywo | Muzyczna Szkoła Wyobraźni Opinie (8)

Planowany konkurs

Filmowe i muzyczne gwiazdy wystąpią w Akademii Pana Kleksa na żywo. Trasa startuje już 24 lutego! Z kinowego ekranu do największych hal widowiskowych w Polsce - zobacz filmowe i muzyczne gwiazdy związane z najnowszą wersją "Akademii Pana Kleksa" podczas spektakularnego multimedialnego widowiska, które zawita do siedmiu miast w Polsce. W sprzedaży są specjalne pakiety biletów dla rodzin w niższych cenach.

Dwa miesiące po kinowej premierze "Akademii Pana Kleksa" - nowej, zachwycającej ekranizacji bajki Jana Brzechwy w reżyserii Macieja Kawulskiego - znany z niej magiczny świat, pełen fantastycznych postaci i porywających przygód, będzie mieć swój ciąg dalszy w spektakularnym wydaniu na żywo. Już 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi startuje Akademia Pana Kleksa - Muzyczna Szkoła Wyobraźni i do końca kwietnia odwiedzi jeszcze sześć innych miast oraz największych hal widowiskowych w Polsce.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Na widzów w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach czekają spektakle z mnóstwem wizualnych oraz muzycznych niespodzianek, przygotowane w specjalnej, koncertowej formule. Poza dużą porcją zabawy i edukacji dla całej rodziny, każde widowisko będzie okazją do spotkania na żywo aktorów, którzy wzięli udział w realizacji najnowszej części filmu.

Do Akademii Pana Kleksa na żywo - Muzycznej Szkoły Wyobraźni zaprosi nas znana z dużego ekranu Ada Niezgódka, czyli Antonina Litwiniak. W ekscytującą podróż do krainy kreatywności i magii zabierze nas także Sebastian Stankiewicz, czyli filmowy Ptak Mateusz. Obok nich na scenie wystąpią jeszcze m.in. Daniel Walasek - Książę Vincent, Konrad Repiński - Albert oraz Jana Jachimek - grająca jako Serdel. Będą też muzyczne gwiazdy - znani z towarzyszącej premierze "Akademii Pana Kleksa" piosenki "Do gwiazd" - Carla Fernandes i Oskar Cyms.

To nie koniec zaplanowanych na trasie atrakcji i gości... Wszystkie widowiska przygotowano z myślą o widzach w każdym wieku - zarówno rodzice, jak i dzieci, młodzież i dziadkowie, znajdą na żywo wiele okazji do zabawy i uruchomienia własnej wyobraźni. Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni to multimedialne widowisko w nowym wydaniu, łączące grę aktorską, magię i muzykę w formie, jakiej jeszcze w Polsce nie było.
Kup bilet

 (2 opinie)

muzyka filmowa
Kup bilet
mar 24

niedziela, g. 12:00

Gdańsk Sopot,