Akademia wspierania rozwoju MŚP Sheraton Sopot Hotel Sopot Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Akademia wspierania rozwoju MŚP

Bonnier Business Polska, wydawca m.in. dziennika gospodarczego "Puls Biznesu" już szósty raz ma przyjemność zaprosić Państwa na cykl konferencji pod wspólnym tytułem "Akademia wspierania rozwoju MŚP".

Wraz z naszymi partnerami, firmami technologicznymi: Oracle, Polkomtelem i Netią oraz zabezpieczającymi i finansującymi rozwój biznesu: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju przedstawimy najnowszy i najbardziej kompleksowy pakiet instrumentów, jakimi mogą Państwo zabezpieczać siebie, swoje firmy i swoich klientów przed atakami hakerskimi oraz jak i gdzie najbezpieczniej przechowywać dane.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Podczas Akademii powiemy również jak pozyskiwać skutecznie środki z Unii Europejskiej na rozwój działalności. Poinformujemy jak uniknąć ryzyka ze strony kontrahenta.

Podczas konferencji usłyszą Państwo m.in. o:
- instrumentach finansowych dla przedsiębiorców,
- finansowaniu innowacyjności oraz inwestycji w badania i rozwój przez instytucje wspierające - NCBR,
- konkursie "Szybka Ścieżka",
- gdzie i jak sprawdzać wiarygodność finansową kontrahentów, aby w biznesie unikać dłużników,
- jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur przechowywaniu danych w chmurze,
- bezpieczeństwie danych przy wykorzystywaniu telefonów komórkowych,
- ochroną i obroną przed cyberzagrożeniami.

Tym co niewątpliwie wyróżnia tę konferencję od innych tego typu wydarzeń jest to, że podczas całego trwania Akademii będziecie mieli Państwo do dyspozycji ekspertów, z którymi na bieżąco będziecie mogli omówić swoje potrzeby, posłuchać o możliwych rozwiązaniach i umówić się na kolejne spotkania.

Do uczestnictwa w konferencji w szczególności zapraszamy:
- właścicieli MŚP,
- osoby odpowiedzialne za strategie rozwoju,
- osoby odpowiedzialne za długofalowe strategie inwestycyjne i ich zespoły eksperckie,
- osoby odpowiedzialne za finanse i ich zespoły eksperckie,
- prawników i osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie środków i rozliczanie inwestycji współfinansowanych ze środków UE,
- dyrektorów zarządzających,
- osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych.


---
O PARTNERACH

Oracle

Jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 430 tys. klientów. Platforma Oracle Cloud oferuje kompletny zestaw aplikacji SaaS w obszarach ERP, HCM i CX oraz najlepsze w swojej kategorii usługi Platformy-jako-usługi (PaaS) oraz Infrastruktury-jako-usługi (IaaS) ze swoich ośrodków obliczeniowych ulokowanych w obu Amerykach, Europie oraz Azji. Siedziba główna korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Firma Oracle Polska powstała w 1992 r.
Więcej na: oracle.com/pl/

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
NCBR to agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego realizująca zadania z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. Od ponad 10 lat wspiera polskich przedsiębiorców i naukowców w rozwoju nowatorskich przedsięwzięć badawczo-rozwojowych. Centrum jest również Instytucją Pośredniczącą, m.in. w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój (PO IR).

Polkomtel
Należy do Grupy Cyfrowy Polsat - największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce i świadczy usługi pod marką Plus. Łączy dobre praktyki biznesowe z najnowszymi technologiami komunikacyjnymi. Jest operatorem, który posiada własną, niezależną sieć nadajników (BTS) rozmieszczonych w całym kraju. Świadczy usługi, które skutecznie wspierają rozwój firm i wzmacniają ich silną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym.

Netia
Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. W ofercie dla biznesu znajduje się szeroka gama usług, począwszy od rozwiązań głosowych (tradycyjnych oraz IP), transmisji danych, dostępu do Internetu, po szereg nowoczesnych rozwiązań zintegrowanych, opartych o przetwarzanie w chmurze oraz zaawansowanych usług Data Center i Security.