Akademickie Targi Pracy Uniwersytet Gdański - Wydział Nauk Społecznych Gdańsk Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Akademickie Targi Pracy

targi

termin
paź 23
wtorek Godz. 09:00 - 16:00
miejsce Wydział Nauk Społecznych UG
adres Gdańsk, Jana Bażyńskiego 4
bilety
wstęp wolny
Patronat

Ideą przewodnią Targów jest przede wszystkim umożliwienie szukającym pracy studentom i absolwentom bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Odwiedzający Targi mogą uzyskać aktualne informacje na temat wybranych firm, zapoznać się z wymaganiami i procesem rekrutacyjnym, sprawdzić jakie są aktualne oferty pracy oraz dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach odbycia praktyk i staży. Na targach będzie można uzyskać odpowiedzi między innymi na pytania: w jaki sposób, kogo, gdzie i kiedy szukają obecnie pracodawcy? Dla pracodawców Targi stanowią doskonałą okazję aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy, dotrzeć do studentów i absolwentów największych trójmiejskich uczelni, a także zebrać informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Trójmiejskie Targi Pracy 2019

maj 13-14

poniedziałek - wtorek, g. 09:00 - 16:00

W czasie targów odbędą się liczne konkursy, w których udział mogą wziąć zarówno studenci jak i absolwenci - organizatorzy gwarantują bardzo atrakcyjne nagrody!

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedyny taki projekt na trójmiejskim rynku. Uczelnie o różnych profilach kształcenia oraz wywodzące się z trzech sąsiadujących miast - Gdańska, Sopotu i Gdyni, reagują w ten sposób na stale zmieniający się rynek pracy. Na mocy porozumienia pięciu pomorskich uczelni wyższych - Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni -akademickie biura karier łączą dorocznie swe siły w organizacji tego największego projektu międzyuczelnianego na Pomorzu.

Po raz kolejny PARTNEREM ATP Trójmiasto 2018 została firma WNS Global Services -globalny lider w najszybciej rozwijającym się sektorze w Polsce - BPO, czyli outsourcingu.

Ponadto dzięki wsparciu miasta Gdańsk w ramach projektu Study in Gdansk targi zyskały silnego i prężnie działającego PARTNERA WSPIERAJĄCEGO - STUDY in GDANSK

Wśród wielu wystawców na tegorocznych targach będzie można spotkać największe firmy z Trójmiasta i nie tylko. Na stoisku portalu Trojmiasto.pl można będzie zrobić zdjęcie do CV, porozmawiać o aktualnych ofertach pracy oraz odpocząć w strefie relaksu.

Akademickie Targi Pracy odbędą się 23 października 2018 (wtorek), w godzinach 9-16 na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie na Wydziale Nauk Społecznych.
Wstęp bezpłatny
Pełny opis wydarzenia