Al Bano & Romina Power Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Al Bano & Romina Power Opinie (5)

pop

Duet, którego repertuar przepełnia miłość i szczęście, po prostu "Felicita". Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie sprzed wielu lat. Wciąż bezustannie wyprzedają bilety na swoje koncerty, a kolejne generacje nucą ich pełne miłości utwory.

Relacja z imprezy

Garou

pop
lut'20 25

wtorek, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,
AL BANO i ROMINA POWER - wystąpią razem na dwóch pięknych koncertach w Polsce, wraz z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej! Na te wyjątkowe wydarzenia artystyczne zapraszamy w 2018 r. do Warszawy - 7 grudnia, oraz do Gdańska - 9 grudnia. Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje jak: "Felicita", "Sempre sempre", "Liberta, "Ci Sara", "Tu soltanto tu", Sharzan", "Nostalgia Canaglia" oraz wiele innych.

pop - koncerty w Trójmieście


Po ponad piętnastoletniej nieobecności na scenie AL BANO i ROMINA POWER powrócili triumfując zarówno w Europie, Ameryce jak i Azji. Dwa jubileuszowe koncerty jakie dali w Moskwie wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia niestety podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu. Obecnie znów razem! Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji.

Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz serca starych jak i nowych widzów. Dwa koncerty duetu AL BANO i ROMINA POWER, które odbędą się w 2018 r. będą jedynymi występami tej włosko-amerykańskiej pary w Polsce. Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra Symfoniczna, gwarantując wspaniały wieczór - pełen gorących wspomnień ale także nowych wzruszających akcentów muzycznych.

Bilety na to niezapomniane romantyczne wydarzenie możecie Państwo nabyć już w najbliższy piątek - 22 grudnia 2017 r., od godz.15:00 na: www.makroconcert.pl oraz w Salonach Empik. Serdecznie zapraszamy na tak wspaniałe i wzruszające koncerty!


Zobacz wideo

Czytaj także