stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Amelia & Smooth Jazz Trio - Summertime Bossa Nova Swing

Amelia & Smooth Jazz Trio
"Summertime bossa nova swing"

To już szóste i ostatnie spotkanie zespołu w Oria Magic Hause przed wakacjami.  Oria Magic House to na prawdę magiczne miejsce, pełne sztuki i na ścianach i na talerzu.

lip 25

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 29 zł
Kup bilet
sie 2

piątek, g. 19:00

bilety 55 zł
przedsprzedaż 45 zł
Kup bilet
Idealne miejsce na koncerty z muzyką na żywo, a słuchanie muzyki z ulubionym drinkiem, z przyjaciółmi to sedno dobrze spędzonego wieczoru. Dla każdej pary, bądź grupy przyjaciół będzie przygotowany oddzielny stolik. Bilety najlepiej kupić przez link:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100782/gdansk/smooth.jazz.trio..amelia/
ale jest możliwość, w miarę dostępu, kupić na miejscu. Ilość miejsc ograniczona.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zespół za każdym razem przygotowuje nowe utwory, nowe aranżacje, wszystkie w charakterze bossanowy swing. Oczywiście nie zabraknie utworów wcześniej prezentowanych, jak ciekawie zaaranżowane The Shadow Of Your Smile czy Besame Mucho. Tego wieczoru będzie można usłyszeć słynne standardy duetu Ira/George Gershwinów, Cole Portera, Manciniego czy ostatnio dodane piosenki z repertuaru Hanny Banaszak. 

Amelia Chilevsky to wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni. Jest zawodową tancerką, ale od niedawna pokazuje swój niezwykły talent wokalny. Głos Amelii jest aksamitny, ciepły a jej interpretacje wibrują i są pełne radosnej energii.

Amelii będzie towarzyszył zespół Smooth Jazz Trio w składzie piano, kontrabas i skrzypce. Liderem Smooth Jazz Trio jest Igor Kisiel. To znakomity pianista, który w swojej karierze grał w najlepszych klubach jazzowych w Niemczech oraz jako solista w najbardziej wykwintnych restauracjach na największych wycieczkowych statkach świata. Gra z wielką klasą, subtelnie, bez szalonych improwizacji.

Towarzyszą mu Dariusz Gutomski na kontrabasie i Tomasz Diakun na skrzypcach i przeszkadzajkach perkusyjnych, na co dzień artyści Filharmonii Bałtyckiej.
The Shadow Of Your Smile
https://youtu.be/75G2PzgkYPI
My Funny Valentine
https://youtu.be/i-IulLS8Brk
I Wish You Love
https://youtu.be/lb2hfuH08kM
https://youtube.com/@smoothjazztrio6303