Andre Rieu - koncert karnawałowy z Sydney 2019 Multikino Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Andre Rieu - koncert karnawałowy z Sydney 2019

Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert - ale wciąż ten sam Król Walca! Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii.

sie 29

niedziela, g. 14:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
cze'22 10

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Pełny opis
André mówi: "Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!".

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści - sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu artyście.