Andrea Bocelli Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat

Andrea Bocelli Opinie (22)

Nazwisko tego wybitnego włoskiego tenora z pewnością nie musi być nikomu przedstawiane. Andrea Bocelli jest znanym na całym świecie muzykiem, solistą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Wyjątkowy talent tenora porusza serca i umysły milionów fanów na całym świecie, budząc nadzwyczajne uczucie wzruszenia, szczęścia jak i melancholii.

28 lipca - 1 września 2021, g. 18:00

Gdańsk,
lis'22 26

sobota

Gdańsk Sopot,
otwarcie drzwi: 17:00
koncert: 19:00


muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Jego wielki dar określić można słowami: "Gdyby Bóg umiał śpiewać, śpiewałby jak Andrea Bocelli"- dokładnie tak Céline Dion zapowiedziała kiedyś występ artysty. Imponujący wokal tenora realizuje się w repertuarze zarówno operowym jaki i w pięknych romantycznych balladach. Typ jego głosu, silna barwa w połączeniu wraz z niezwykłą interpretacją artysty sprawiają, że ​​każdy jego koncert to najwyższej klasy przeżycie dla każdego widza, który ma przyjemność w nim uczestniczyć.

Tytuł mistrza muzyki operowej to niewątpliwie ogromny sukces. Andrea Bocelli posiada również umiejętność grania na wielu instrumentach muzycznych, co zdecydowanie wzbogaca jego już i tak wyjątkową karierę, bezdyskusyjnie czyniąc go fenomenem na skalę światową. Przez lata swojego dorobku muzycznego zdobywał szczyty wielu list przebojów. Wydał czternaście albumów, wśród których są zarówno krążki z muzyką operową, jak i popularną. Od początku swojej kariery Andrea Bocelli miał zaszczyt występować przed największymi osobistościami dzisiejszego świata. Śpiewał dla prezydentów, premierów, ministrów, książąt, królów
i królowych.

Andrea Bocelli wystąpi również w Polsce, 26 stycznia 2019 roku w ERGO ARENA, w Gdańsku. Tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna oraz wyjątkowi goście m.in. światowej sławy sopranistka. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na
www.makroconcert.pl /
www.facebook.com/makroconcert oraz
www.andreabocelli.com / www.facebook.com/andreabocelli

---------

INFORMACJE ORAGNIZACYJNE

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

- 20 zł - parking przy hali dla pojazdów osobowych;
- 10 zł - parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.
- 50 zł - parking przy hali dla autokarów

Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.
UWAGA: Istnieje możliwość zakupu biletu na parking w przedsprzedaży w cenie 18 zł. Zakup biletu gwarantuje miejsce na parkingu, oraz dedykowany wjazd od ul. Gospody. Sprzedaż prowadzona jest online, oraz w kasie nr 4 ERGO ARENY i zakończy się 24 godziny przed rozpoczęciem koncertu.

Na czas imprezy, od godziny 17.30 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane:

- ul. Pomorska- lewy pas ruchu w obie strony (od ul. Subisława do ul. Gospody)
- parking ul. Subisława - Rybacka (Osiedle Żabianka równoległy do przystanku SKM Żabianka)
- parking ul. Błękitna Jelitkowo (dojazd ul. Pomorską , Sopot, ul.Bitwy pod Płowcami)Dojście z parkingów do ERGO ARENY zajmuje około 5-10 minut.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców. Należy też zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu 26 stycznia w godzinach 11.00 - 17.30 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr +58 7672101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 - 699 zł
Bilety dostępne tylko w kasie Ergo Arenie

Czytaj także