stat

Andrzej Piaseczny - Jeszcze zanim święta

  • środa, 20 grudnia 2023, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    119 - 169
    Kup bilet

Zapraszamy na szczególne, niezwykle intymne koncerty, zapewniające chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu. Usłyszymy podczas nich świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.

"Zanim jeszcze święta..." - wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka - wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

pop - koncerty w Trójmieście


Święta w naszym domu zaczynają się od...muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową "Dzień jeden w roku", uśmiechniętą "Ding Dong", czy delikatną "Lulejże, mi lulej" z filmu "Miś". W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Najpierw wejdziemy do Waszych domów, żeby wyciągnąć Was z nich na przedświąteczne koncerty. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.

Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie...A co tam...Wesołych Świąt!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2023)

Jubileuszowy koncert Piaska z udziałem Majki Jeżowskiej Jubileuszowy koncert Piaska z udziałem Majki Jeżowskiej
Kup bilet
sty 12-13

piątek - sobota, g. 19:00

rock / punk
Kup bilet
lut 24

sobota, g. 19:00