Andrzej Piaseczny Sala Koncertowa Gdynia Sprawdź!
stat

Andrzej Piaseczny Opinie (2)

pop
  • piątek, 19 lutego, godz. 19:30
  • Lokalizacja
  • Bilety
    90 - 120
    Kup bilet

Serdecznie zapraszamy na koncerty Andrzeja Piasecznego! Andrzej Piaseczny bilety na trasę koncertową już w sprzedaży!

Andrzej Piaseczny The Best
Trasa koncertowa Andrzeja Piasecznego The Best, jak wskazuje sama nazwa, będzie składać się z największych przebojów artysty! Możemy spodziewać się zatem ogromnej dawki hitów, które uwielbia i nuci cała Polska.

pop - koncerty w Trójmieście


Z pewnością nie zabraknie utworów z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów.

Andrzej Piaseczny Akustycznie
Intymna atmosfera ciepłych, mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego, zapierająca dech w piersi produkcja oraz delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych. Program koncertu będzie zawierał muzyczne perełki - utwory od wielu lat lub nigdy nie wykonywane przez Artystę.

O Andrzeju Piasecznym
Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat wielu nagród publiczności - m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca przebojów: Imię deszczu, Niecierpliwi, Prawie do nieba, Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie czy Śniadanie do łóżka.


Niedawno ukazała się koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego, będąca zapisem jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia. Album 25+ promują single Czekając na sobotę i Słowa.
Kup bilet
mar 18

czwartek, g. 18:00

Gdynia,
paź'21 15

piątek, g. 20:00

Gdynia,