Angels Night Out - Mike G I Jego Goście - na siedząco Miasto Aniołów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Angels Night Out - Mike G I Jego Goście - na siedząco

Kontynuujemy sprawdzoną (choć mocno zmienioną ze względu na pandemię) i tak lubianą imprezę sobotnią wzbogacając ją nowymi twarzami najlepszych polskich Dj-i. Oczywiście nie zabraknie naszego Rezydenta Mike G. Będziemy słuchać klimatów funk, rnb, house, deep i latino house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów klubowych. Nie zaczynajcie before w domu, możecie stracić dużo dodatkowych atrakcji.

Rezerwacja stolików obowiązkowa (wymóg podczas pandemii) 58 768 58 31.
Do nas możecie przyjść wcześniej, zjeść smaczną kolację i wzmocnić się przed nocnymi imprezami, Restauracja otwarta do 22.30.

WSZYSTKIE ALKOHOLE -20% DO 22:00!

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibeu. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJem Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). Podczas tych imprez i nie imprez, będą zachowane wszelkie środki ostrożności i ograniczona ilość osób mogących w niech uczestniczyć.