Angry Birds 2 - muzyczne show w Manhattanie GCH Manhattan Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Angry Birds 2 - muzyczne show w Manhattanie

Szalone ptaki Angry Birds w Manhattanie. Już w sobotę 7 września wyjątkowe wydarzenie z bohaterami najnowszego filmu Angry Birds 2. Mnóstwo zabawy, atrakcji i nagród dla wszystkich fanów tych wyjątkowych stworzeń.

W programie m.in.:
- Muzyczny interaktywny show, w którym dzieci spotkają się z kolorowymi Angry Birds, zieloną świnką oraz... pisklakami. Pełne piosenek aktorskie przedstawienie powstało specjalnie na potrzeby trasy.

- Spotkania z bohaterami filmu- Angry Birds 2, pisklakami oraz zieloną świnką (możliwość przybicia piątki i wspólnych zdjęć)

- Czekoladowa strefa: KOŁO FORTUNY BY MILKA - zabawa w koło fortuny, w którym do wygrania są słodkości przygotowane przez Milkę, gadżety filmowe i bilety do kin.

- ANGRY BIRDS STRIKE BACK: KRĘGLE ANGRY BIRDS - kolorowa gra zespołowa dla strzelców wyborowych

- FROZEN ANGRY BIRDS PHOTO: STAND FOTO - dzieci wchodzą do... kostek lodu, gdzie czekają na nie zatopieni w lodzie bohaterowie komedii "Angry Birds 2 Film"

- ANGRY BIRDS PLAYSTATION VR: Strefa gier - 4 stanowiska z wirtualną rzeczywistością; dzieci grają na PlayStation w najnowszą, premierową grę z cyklu "Angry Birds"

- PAINT YOUR OWN HATCHLING: strefa warsztatowa: zabawy plastyczne (kolorujemy pisklaki!) + malowanie buziaków

Cały dzień i mnóstwo frajdy dla najmłodszych i ... tych starszych!

Czytaj także