Ania Dąbrowska Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ania Dąbrowska Opinie (11)

pop

Niekwestionowana królowa muzyki pop zagra tego lata w trzech najpiękniejszych polskich amfiteatrach, w tym w legendarnej sopockiej Opera Leśna / The Forest Opera. W repertuarze pojawią się największe przeboje artystki i utwory, które będą wielką niespodzianką dla wszystkich słuchaczy.

21 - 26 września 2020, g. 19:00

Gdańsk,
lip'21 10

sobota, g. 21:00

Sopot,
O WYDARZENIACH
Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie swoich ulubionych polskich artystów. Jedną z nich, autorką przebojów, takich jak Charlie, Charlie, Tego chciałam, Nigdy więcej nie tańcz ze mną czy niedawnego hitu do filmu o tym samym tytule Serce Nie Sługa, jest Ania Dąbrowska.

pop - koncerty w Trójmieście


O ARTYSTCE
Każdy z dotychczasowych albumów studyjnych Ani Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/38wr7fb.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 - 99 zł
Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 79 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się 3 lipca, w piątek, o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.