stat
Impreza już się odbyła

Ania Wyszkoni | Z Cegieł i Łez

pop

Anna Wyszkoni weszła w 2023 rok z nowymi piosenkami i nowym albumem pt. Z cegieł i łez, który jest już jej szóstym solowym wydawnictwem.

kwi 7

niedziela, g. 20:00

Gdańsk,
cze 6

czwartek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
W ciągu 26 lat działalności artystycznej wydała ich w sumie dwanaście. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe.

pop - koncerty w Trójmieście


Jak zwykle podczas koncertu Ani Wyszkoni nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak: Czy ten pan i pani, Biegnij przed siebie, Wiem, że jesteś tam, Agnieszka, Nie chcę cię obchodzić (przebój lata 2018 Radia RMF FM i telewizji Polsat), Oczy szeroko zamknięte, Z ciszą pośród czterech ścian, Zapytaj mnie o to kochany, W całość ułożysz mnie, ale i najnowszych: Skrable,  Było minęło czy innych nowości, którymi zaskakuje swoich słuchaczy na kolejnej solowej płycie. 
Każdy koncert Ani Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Ania zabiera widzów w dwugodzinną, muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

W 2021 roku, przy okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Ani Wyszkoni, ukazał się jej dwupłytowy album the best of pt. Nieznośna lekkość hitu. Wokalistka ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jej solowe albumy Pan i pani (2009) i Życie jest w porządku (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, Jestem tu nowa (2017) pokrył się złotem. W listopadzie 2022 roku ukazuje się jej nowa, autorska płyta pt. Z cegieł i łez.

Anna ma również na swoim koncie niepowtarzalne duety, m.in. z Michałem Bajorem, Markiem Jackowskim, Piotrem Cugowskim czy przedstawicielem młodej sceny alternatywnej, Tymkiem.

KUP BILET

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120 zł
  • Kontakt
    58 672-27-75
zniżka -20zł z Wejherowską Kartą Mieszkańca