stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Anna Maria Jopek - Ladies' Jazz Festival Opinie (1)

Wydarzenie w ramach

Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, Anna Maria Jopek nareszcie na Ladies Jazz Festival i to od razu trzykrotnie! Trzy kameralne koncerty wspaniałej polskiej artystki!

paź 20-22

piątek - niedziela

Trójmiasto, Konsulat Kultury, IKM,...
Koncertowała i/lub nagrywała z Patem Methenym, Youssou NDourem, Bobbym McFerrinem, Branfordem Marsalisem, Nigelem Kennedym, Richardem Boną, Gonzalo Rubalcabą czy Stingiem. Śpiewała w Carnegie Hall, Hollywood Hall, Royal Festival Hall, tokijskiej Operze i Blue Note, Santori Hall i Operze w Tel Awiwie. Nagrywała na Abbey Road i u Petera Gabriela. Już w 1995 roku została nagrodzona osobistą nagrodą od samego Michela Legranda. Ma cztery statuetki Fryderyka i jedną Wiktora, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i Perłę Honorową Polskiej Gospodarki. Jej dyskografia to dziewiętnaście płyt plus kompilacje i single, wiele z nich pokryło się złotem i platyną.

jazz - koncerty w Trójmieście


19 płyt to idealny pretekst, by dać wyjątkowe koncerty na XIX Ladies Jazz Festival. Te koncerty zaś to idealny pretekst, aby być razem z artystką w miejscu, gdzie rodzić będzie się historia Anna Maria Jopek Kameralnie 17, 18 i 19 lipca w Konsulacie Kultury w Gdyni, zawsze o 20:00 można sobie pozwolić, by tam nie być, ale po co potem żałować?

Sponsorem Festiwalu jest Energa SA z Grupy Orlen.
Zapraszamy