Anna Maria Jopek - Przestworza Teatr Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Anna Maria Jopek - Przestworza Opinie (12)

pop
paź 29

piątek, g. 19:00

gru 14

wtorek, g. 19:00

Gdynia,
Wiosną 2020 r. Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi w 9. miastach, m.in. w Szczecinie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Projekt, zatytułowany "Przestworza", to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.

pop - koncerty w Trójmieście


Szanowni widzowie,
w związku z odwołaniem wydarzeń artystycznych, koncert Anny Marii Jopek, który zaplanowany był na 16 marca (poniedziałek) nie odbędzie się w terminie.
Pracujemy nad datą przeniesienia wydarzenia z uwzględnieniem Państwa komfortu - bilety i miejsca zachowają ważność.
O nowej dacie koncertu poinformujemy Państwa najszybciej jak będzie to możliwe.
- Organizator Lansalot Events


"Przestworza" to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada - mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej - dodaje artystka.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Pierwszy koncert zaplanowano na 8 marca 2020 r. w Filharmonii im M. Karłowicza w Szczecinie. Kolejne spotkania odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie.

Czytaj także