Anna Maria Jopek - Przestworza Teatr Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Anna Maria Jopek - Przestworza Opinie (3)

pop
  • wtorek, 14 grudnia, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    129-209
    Kup bilet

Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi w 9. miastach, m.in. w Szczecinie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Projekt, zatytułowany "Przestworza", to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.

Szanowni Widzowie,

pop - koncerty w Trójmieście


Informujemy, że koncert w Trójmieście zaplanowany na 27.01.2021 zostaje przeniesiony na 14.12.2021 roku. Pozytywnie patrząc w przyszłość licząc na powrót do normalności postanowiliśmy powrócić do pierwotnej formy koncertu i sali w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Poniżej przedstawiamy harmonogram prac związanych ze zmianą daty i miejsca koncertu:

07-17.01.2021 - możliwość składania deklaracji chęci zwrotu biletów zgodnie z instrukcjami, które rozesłane zostaną przez dystrybutorów biletów

18.01.2021 - rozpoczęcie przydzielania miejsc na widowni Teatru Muzycznego zgodnie z pierwotną wartością zakupionych biletów

Mamy nadzieję, że 14 grudnia wszyscy w zdrowiu i bezpiecznych warunkach będziemy mogli spędzić wieczór z muzyką Anny Marii Jopek i drużyny Przestworzy.
"Przestworza" to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada - mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej - dodaje artystka.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Pierwszy koncert zaplanowano na 8 marca 2020 r. w Filharmonii im M. Karłowicza w Szczecinie. Kolejne spotkania odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie.
Kup bilet
lis 18

czwartek, g. 19:00