stat
Impreza już się odbyła

Anti-Flag

Anti-Flag już w czerwcu powrócą do Polski na 3 koncerty, na których Amerykanie promować będą swój najnowszy album Lies They Tell Our Children Grupa wystąpi 12 czerwca w Krakowie, 13 czerwca w Warszawie oraz dzień później w Gdańsku.

rock / punk
Kup bilet
mar 3

niedziela, g. 20:00

Gdańsk,

rock / punk
Kup bilet
kwi 20

sobota, g. 20:00

Gdańsk,
Anti-Flag to jedna z najważniejszych punkowych kapel na świecie, w której skład niezmiennie od ponad 30 lat wchodzą Justin Sane, Chris Head, Chris #2 oraz Pat Thetic. Zespół słynie ze swoich mocnych, zaangażowanych społecznie i ekologicznie tekstów, w których nie szczędzi krytyki wobec neofaszystowskich poglądów, korporacyjnego wyzysku oraz wszelkich przejawów rasizmu, homofobii, seksizmu czy transfobii. Na początku roku ukazał się 13. w dorobku Anti-Flag album Lies They Tell Our Children, który jednocześnie jest pierwszym konceptualnym materiałem w historii zespołu. Prócz antykapitalistycznych wątków formacja porusza na nim również tematy problemu z dostępem do powszechnej opieki zdrowotnej oraz ochrony otaczającego nas środowiska. Warto również wspomnieć o gościach specjalnych na Lies They Tell Our Children - w tej roli na krążku usłyszymy m.in. Jessea Leacha z Killstwitch Engage, Tima McIIratha z Rise Against czy Briana Bakera z Bad Religion.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


BILETY: Przedsprzedaż biletów wystartuje 6 kwietnia o godzinie 10:00 na winiarybookings.pl
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

ANTI-FLAG (USA) - punk rock
https://www.facebook.com/anti.flag.official
https://www.instagram.com/antiflag
https://www.anti-flag.com
NVREVR ft.Stacey Dee: https://www.youtube.com/watch?v=hNzXfXn4m24
LAUGH.CRY.SMILE ft.Shane Told: https://www.youtube.com/watch?v=ve9UPYliz5g
This Is The End (For You My Friend): https://www.youtube.com/watch?v=qnVD7WuarSo