Apteka Akademicki Klub PG Kwadratowa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Apteka Opinie (7)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na koncert legendarnego trójmiejskiego zespołu APTEKA Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego. Zespół początkowo miał być rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, a wyrósł ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu.

godz. 18:00 - drzwi
godz. 19:00 start

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków ("Synteza", "AAA...", "Big Noise", "Narkotyki", "Live'92", "Urojone całe miasto", "Menda", "Spirala") i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.

APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.

APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

Cytując lidera grupy Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego można bliżej poznać przesłanie zespołu, "Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą "Apteka" to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(...)".
Za tym, co dzieje się z formacją Kodyma dalej,nie nadąża chyba nawet on sam. Są, grają, koncertują. Niby nie wiadomo dokładnie co i jak, ale wiadomo, że Jędrzej znajdzie właściwą pigułkę muzyczną na każdą okazję.

APTEKA (rock / psychodela / alternatywa | Gdynia)
www.apteka-band.eu
https://web.facebook.com/aptekaband/