Aqua Spinning w Aquapark Sopot Aquapark Sopot Sopot Sprawdź!
stat

Aqua Spinning w Aquapark Sopot

Aqua Spinning to idealne zajęcia dla każdego wysmukla ciało, wzmacnia mięśnie i poprawia samopoczucie! Tego typu trening szczególnie polecany jest osobom, które chcą usprawnić krążenie, pozbyć się dodatkowych kilogramów i zredukować cellulit nie obciążając przy tym stawów.
Do wzięcia udziału w zajęciach Aqua Spinning nie musisz posiadać żadnych specjalnych kwalifikacji. Niepotrzebna jest rozwinięta koordynacja ruchowa, talent choreograficzny ani nawet umiejętność pływania wystarczą chęci! Istotą Aqua Spinning jest bardzo intensywna praca mięśni przy umiarkowanym odczuwaniu zmęczenia fizycznego.

Jak to wygląda w praktyce?
Wsiadasz na rower i pedałujesz! Aqua Spinning to nowoczesna forma treningu cardio prowadzonego na rowerze stacjonarnym umieszczonym w wodzie. Każdy program zajęć jest kompilacją ćwiczeń ogólnorozwojowych, które angażują do pracy wszystkie partie mięśni. Jest to praca intensywna ale zmęczenie jest mniej odczuwalne dzięki wodzie. Dodatkową motywacją jest energiczna muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby zajęć.

PODCZAS ZAJĘĆ OBOWIĄZUJE STRÓJ ŚCIŚLE PRZYLEGAJĄCY DO CIAŁA I OBUWIE DO WODY.

Zajęcia trwają 45 minut, dostajesz dodatkowe 45 minut na relaks w basenie w cenie wejścia!
Zapisz się: 58 555 85 23


Biuro Obsługi Klienta
(codziennie 9:00-20:00)
tel.: + 48 58 555 85 23
tel. kom. +48 508 263 439
e-mail: bok@aquaparksopot.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł
  • Kontakt
    58 555-85-23
Karnety:
4 wejścia 160 zł
8 wejść 280 zł