stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Art - Teatr 6. Piętro Opinie (10)

"Zwrot środków za zakupione bilety zostanie dokonany automatycznie w terminie do 14 dni.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół YEA!"


Błyskotliwa komedia Yasminy Rezy pt. Art w wykonaniu artystów Teatru 6. piętro w Warszawie! Sztuka francuskiej autorki w reżyserii Eugeniusza Korina skupia na jednej scenie Borysa Szyca, Janusza Chabiora i Michała Żebrowskiego. Art bilety na spektakl już w sprzedaży!

Art jest pełną humoru i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.

Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru 6. piętro - Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów jak Zagraj to jeszcze raz, Sam, Fredro dla Dorosłych Mężów i Żon, Niezwyciężony, Samotny Zachód czy Piękna Lucynda.

Art fabuła spektaklu
Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.

Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.
kwi 19

piątek, g. 19:00

Gdańsk,

komedia
Kup bilet
maj 17-19

piątek - niedziela, g. 19:00

Gdynia,