Asaf Avidan Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat

Asaf Avidan

Asaf Avidan w Polsce! Artysta obdarzony niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną wystąpi w Gdańsku oraz Wrocławiu. Wokalista zaprezentuje materiał z najnowszego albumu "Anagnorisis". Asaf Avidan bilety na koncerty już w sprzedaży.

Podczas koncertów Asafa Avidana w Polsce z pewnością będzie można usłyszeć zarówno nowy materiał, jak i starsze utwory!

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Asaf Avidan Anagnorisis
Album "Anagnorisis" to siódmy album w karierze Asafa, w tym czwarty wydany solowo. Krążek zapowiadają single "Earth Odyssey" oraz "Lost Horse". Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 roku "The Study on Falling", który odniósł w naszym kraju wielki sukces.

Anagnorisis to termin literacki ukuty przez Arystotelesa, określający nagłą chwilę rozpoznania, Po 10 intensywnych latach koncertowania Asaf Avidan postanowił zrobić sobie przerwę od występów, by zastanowić się nad swoim życiem, karierą oraz sztuką. Wokalista zapragnął doświadczyć czasu w inny niż dotychczas sposób, kiedy jego życie pełne było nieustannego ruchu, podróży i zmian. Swoje 40. urodziny przeznaczył na refleksję. Artysta w tym celu zaszył się w starym wiejskim domu we Włoszech, który następnie przekształcił w studio nagraniowe oraz miejsce twórczej pracy.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2016)

Kup bilet