Atm(a)sfera - Andrzej Piaseczny, Piotr Bałtroczyk, Raz Dwa Trzy Hala Ergo Arena Gdańsk sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Atm(a)sfera - Andrzej Piaseczny, Piotr Bałtroczyk, Raz Dwa Trzy Opinie (6)

ATMASFERA Poczuj Dobrą Energię to ogólnopolska trasa koncertowa, która już wiosną odwiedzi 16 miast Polski i przekaże moc muzyki. Podczas trasy wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat Andrzej Piaseczny.

paź 4

niedziela, g. 19:30

paź 24

sobota, g. 19:30

Gdańsk, Sopot,
Dodatkowo w Łodzi, Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach wystąpi w programie kabaretowym Piotr Bałtroczyk. W Lublinie na scenie zagości Andrzej Grabowski. Podczas trasy pojawią się przewidziane niespodzianki, w kilku miastach wystąpi jeszcze jeden zanany i lubiany polski zespół.

pop - koncerty w Trójmieście


Jako support w 12 miastach (Olsztyn, Opole, Kielce, Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Nowy Sącz) wystąpi młody zespół La Vita.

ATMAsfera 2016

ATMASFERA 2016 to 16 koncertów w całej Polsce! Zapraszamy! :) #atmasfera #poczujdobraenergie #andrzejpiaseczny

Opublikowany przez ATMA - koncerty i eventy na 21 marca 2016


Andrzej Piaseczny - autor i wykonawca takich przebojów jak "Imię deszczu, "Niecierpliwi", Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie", czy "Śniadanie do łóżka".

24 marca 2015 roku ukazała się najnowsza płyta Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop", która w dniu premiery otrzymała status platynowej.Piotr BałtroczykLa Vita - gra tango, jak nikt inny w Polsce, Młodość, pasja i gorący temperament. Zostali zauważeni już jako licealiści , gdy wygrali międzynarodowy konkurs muzyki Astora Piazzolli we Włoszech. W 2012 roku nagrali świetnie przyjętą debiutancką płytę Tango Nuevo by Piazzolla. Od kilku lat ich koncerty rozpalają do czerwoności publiczność nie tylko w Polsce ale i całej Europie.

http://www.lavitaquartet.sollusmusic.com

koncerty zostaną poprzedzone kampania informacyjną "Numery Twoich Przyjaciół 998 - 112"

Szczegóły trasy:
http://www.facebook.com/atmacompl/
http://www.atma.com.pl/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    69 - 119 zł
69 zł, 79 zł, 89 zł, 119 zł