Auto Kino Gdańsk Kino Samochodowe Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Auto Kino Gdańsk Kino Samochodowe

  • czwartek - niedziela, 4 - 7 czerwca,
    godz. 21:00
  • Gdańsk

W tym trudnym czasie życie towarzyskie w Gdańsku zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy anulowane. Aby zapewnić Wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomiamy Auto Kino Gdańsk. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu.

w każdą środę (od 08.07 do 05.08.2020), g. 21:30

Gdańsk,
lip 10-11

piątek - sobota, g. 21:30

Gdańsk,
Kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

► Datę rozpoczęcia podamy w ciągu najbliższych kilku dni
► Program i dalsze informacje o lokalizacji zostaną opublikowane w wydarzeniu i na naszej stronie na Facebook'u w ciągu najbliższych kilku dni
► Wstęp czwartek - niedziela od 20:00. Rozpoczęcie seansu o 21:00
► W weekendy odbędzie się również pokaz rodzinny z popularnymi filmami dla dzieci / młodzieży. (Wstęp od 17:00. Rozpoczęcie seansu: 18:00)
DARMOWE BILETY: Wylosujemy 5 podwójnych #BEZPŁATNYCH BILETÓW w pakiecie z pudełkiem przekąsek, wśród wszystkich, którzy udostępniają wydarzenie.

Uwaga organizatorzy
Jesteś lokalnym organizatorem lub restauratorem i chciałbyś wziąć udział w realizacji? Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: info@autokino.pl

Czytaj także