Ayoub Houmanna - koncert przed TwO Teatr w Oknie Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Ayoub Houmanna - koncert przed TwO

Ayoub Houmanna ايوب حومنى ⴰⵖⵓⴱ ⵁⵃⵓⵎⴰⵏⵏⴰ urodził się 10 stycznia 1993 roku w Salé, w Maroko. Po długiej wędrówce po całym świecie osiadł ostatecznie w Warszawie, gdzie aktualnie żyje, występuje i tworzy muzykę.

Muzykę Ayouba można porównać do przypraw w marokańskim tajin. Metafizyczny blues saharyjskich Berberów i wirtuozeria ognistego flamenco łączą się z innowacyjnością Zachodu. Ayoub z chęcią zabierze was w podróż i, zgodnie ze swoim mottem życie to muzyka, a muzyka to przygoda, pokaże wam nie tylko odległe krajobrazy dźwięku, ale i to co nas wszystkich łączy poprzez taniec i miłość do otaczającego nas świata. Ayoub dzielił scenę między innymi z legendarnym zespołem Tinariwen, który jest dla niego wielką inspiracją. Jest założycielem zespołu Nomads Moods, w którym gra wraz z Christopherem Jacksonem Linardem oraz Bartoszem Łęczyckim. Ich muzyka to barwna inspiracja różnych gatunków muzycznych połączona z funkiem, bluesem oraz muzyką etniczną Berberów Maroka i Touaregów Afryki Zachodniej.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu będziecie mogli wspomóc Ayouba grosikami wdzięczności do kapelusza, które zostaną przeznaczone na nagranie płyty.

Do zobaczenia na Głównym Mieście!