stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BAJM trasa 45-lecia Opinie (22)

Szykuje się totalne szaleństwo! Już 6 kwietnia w ERGO ARENIE w Gdańsku największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa, czyli 45-lecie zespołu BAJM!

pop
Kup bilet
lis 9

sobota, g. 19:00

Gdańsk Sopot,
Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli.

pop - koncerty w Trójmieście


Trasa 45 lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki.

Usłyszycie ejtisowe przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy. A nie ma nic bardziej porywającego jak przeboje śpiewane przez tysiące gardeł na największych arenach w Polsce. Wyobrażacie sobie te porażającą siłę ?

Co mi Panie dasz czy Józek nie daruje Ci tej nocy to już hymny naszych czasów!
A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawa wizualną, która przeniesie Was do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny.

Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. A energia zespołu sprawi, że wstaniecie z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem zaśpiewamy: JESTEŚ STEEEREM BIAŁYM ŻOŁNIERZEM... !!!

Czy jesteście gotowi na taką jazdę?

Ta podróż rozpoczyna się na warszawskim Torwarze już 3 lutego.
Jedźcie z nami!