BOKKA, Ania Leon Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BOKKA, Ania Leon Opinie (2)

BOKKA, Ania Leon // APOCALYPSE AFTERPARTY Tour
Podróż na koniec świata.
BOKKA - autorzy muzycznej wizji końca świata w postaci albumu Blood Moon i będąca dark popowym odkryciem 2022 roku - Ania Leon, łączą siły podczas wspólnych koncertów..

Apocalypse Afterparty to wciągająca, emocjonująca i alegoryczna wizja świata po apokalipsie i jednocześnie artystyczne antidotum na niespokojną rzeczywistość. Artyści podczas wspólnych koncertów pojawią się w wybranych polskich miastach.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


18:30 - otwieramy bramy
19:00 - support Ania Leon
20:00 koncert BOKKA

Muzycy BOKKA zapraszając Anię do współpracy stwierdzili:
Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.

BOKKA
jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album Blood Moon Zespół został doceniony m.in za wizualną oprawę - klip do utworu Walk on A Wire jako jedyny z Polski zyskał nominację Camerimage, został wyróżniony podczas Berlin Music Video Awards a także wygrał główną nagrodę Grand Prix Polish Music Video Awards.

Ania Leon
to wokalistka, która przeciera w Polsce dark popowe szlaki jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. 24 czerwca 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki - Łezki promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single Łezki, Tańcz, Chemistry i Przypadki.

Ania Leon swoje pierwsze szlify zdobywała w Los Angeles studiując Vocal Performance na Musicians Institute College of Contemporary Musi, którą ukończyła z wyróżnieniem. Od momentu swojego debiutu zdążyła zachwycić publiczność festiwalu Opener Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień, a także czytelników Vogue Polska czy K Mag.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    89 zł
  • Przedsprzedaż
    69 - 79 zł
69 zł - I pula
79zł - II pula
89 zł - III pula