BOTO JAM: Michał Gos & Goście Teatr BOTO Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BOTO JAM: Michał Gos & Goście Opinie (2)

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

W tym tygodniu gospodarzem będzie perkusista Michał Gos, który zaprosił do wspólnego muzykowania Irka Wojtczaka i Marcina Bożka.
Irek Wojtczak - saksofon
Marcin Bożek - gitara elektryczna
Michał Gos - perkusja


jazz - koncerty w Trójmieście


Michał Gos prezentuje własny i bardzo wszechstronny styl gry na perkusji. W roku 2004 prezentował się w autorskim projekcie na festiwalu Warszawska Jesień.
Ma na swoim koncie współprace z takimi muzykami jak: Tomasz Gwinciński, Andrzej Izdebski, Peter Kowald, Assiff Tsahar, Jacek Majewski, Zdzisław Piernik, Piotr Pawlak, Mikołaj Trzaska, Ryszard Tymon Tymański, Olgierd Walicki i inni oraz koncerty na wielu liczących się imprezach w kraju (także na festiwalach, m.in. Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock) i zagranicą (Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP wPetersburgu, Art Genda w Sztokholmie).