BOTO pandemicznie: Dominik Kisiel / Dominik Bukowski Teatr BOTO Sopot Sprawdź!
stat

BOTO pandemicznie: Dominik Kisiel / Dominik Bukowski

Cykl czwartkowych spotkań w zmienionej póki co formule, nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków.

Dominik Kisiel - pianino
Dominik Bukowski - wibrafon

koncerty w Trójmieście


Dominik Kisiel - gra w wielu zespołach jazzowych. Ze swoim zespołem Exploration Quartet w 2017 roku zdobył nagrodę główną na XX Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu', a w lutym 2018 roku zdobył nagrodę główną w konkursie 'LOTOS Jazz Festiwal 20. Bielskiej Zadymki Jazzowej oraz otrzymał statuetkę Aniołka Jazzowego 2018.

Dominik Bukowski - Wibrafonista jazzowy, kompozytor. W 2018 uznany za najlepszego wibrafonistę w ankiecie JAZZ TOP według magazynu Jazz Forum. Od 2003r. co roku zajmuje drugie miejsce w ankiecie JAZZ TOP w kategorii ,,Wibrafon Roku . Był nominowany do nagrody GRAND PRIX JAZZ MELOMANI 2003 w kategorii Nadzieja Melomanów Roku 2003 oraz SZTORM ROKU 2005 przez trójmiejskie wydanie Gazety Wyborczej. Został również nominowany przez Dziennik Bałtycki w plebiscycie Człowiek Roku 2005.

Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym