BOTO pandemicznie: Irek Wojtczak / Adam Żuchowski Teatr BOTO Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

BOTO pandemicznie: Irek Wojtczak / Adam Żuchowski

Cykl czwartkowych spotkań, póki co dalej w zmienionej formule. Nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków. Tym razem wystąpią Irek Wojtczak oraz Adam Żuchowski.

24 września, w 267 dniu roku 2020, w dniu w którym imieniny obchodzą Amata, Gerarda, Kolumba, Pacyfik, Pafnucy, Twardomir i Uniegost (czyli wszyscy którzy nie płacą za bilety wstępu), w dniu w którym Mahomet opuścił Mekkę i udał się do Medyny, w dniu drugiego rozbioru Polski, w dniu w którym Gomułka Władysław rzucił hasło budowy tysiąca szkół na Tysiąclecie Państwa Polskiego, w dniu w którym w Warszawie zarejestrowano "NSZZ Solidarność z siedzibą w Gdańsku" i w dniu w którym radziecka sonda "Łuna 16"powróciła na ziemię z ładunkiem 101 gramów gruntu księżycowego - zapraszamy na wystąpienie Irka Wojtczaka (saksofony) wraz z Adamem Żuchowskim (kontrabas).

jazz - koncerty w Trójmieście


Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Bilety online: Kup Bilet