Baj Baj Italia x Sassy Sassy Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Baj Baj Italia x Sassy

Od blisko dwóch lat w naszych pięknych wnętrzach królowała kuchnia słonecznej i ciepłej Italii. Było to prawdziwe włoskie Centrum Rozkoszy. Uzależniające gnocchi, nieoczywiste makarony i najpyszniejsze owoce morza. Przyszedł czas na kuchenne rewolucje i zmiany! Już za chwilę zapraszamy do nowej, orientalnej odsłony SASSY, ale zanim to nastąpi...o Mamma mia... zapraszamy Was na ostatnią włoską ucztę.

pokaz
Kup bilet

w każdy piątek (od 21.07 do 28.07.2023), g. 21:00

W najlepszy nastrój podczas tego weekendu wprowadzą Was goście specjalni. Pięć indywidualności, gorących temperamentów, męskich charakterów i muzycznych geniuszy, czyli Barry Solone Band.

Spotkanie z tym zespołem to niepowtarzalne wyprawy przez różne gatunki i style muzyczne z całego świata. W piątek zapraszamy na najpiękniejsze brzemienia soulowe-jazzowe, zaś w sobotę oddajemy hołd Frankowi Sinatrze i przenosimy się wprost do lat 40-stych. Gwarantujemy wyjątkowe przeżycia wszystkimi zmysłami!

Po artystycznym show zapraszamy na klubowe szaleństwo i mocne wejście w najciekawsze brzemienia:
PIĄTEK: Komar & KnR
SOBOTA: Pz

Przygotujcie się na gorący i mocny weekend!
Zarezerwuj stolik lub lożę...i get lost in SASSY vibes!
Rezerwacje 732 340 604 / rsvp@besassy.pl

ENTRY: 21+ only Ticket 40 PLN. Bilet zakupiony na imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

SASSY GUEST: Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

DRESS CODE: Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.