Bajkoterapia w Świetlicy Akademii Kulturalnego Człowieka Projektornia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Bajkoterapia w Świetlicy Akademii Kulturalnego Człowieka

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z bajką! 31 stycznia przeniesiemy się wraz z dziećmi do świata ZŁOŚCI. Dzięki pracy z literaturą, filmem animowanym i sztuką sprawdzimy czym są emocje, czym jest złość, skąd się bierze i jak możemy sobie z nią radzić.

W ciągu 1,5h zajęć będzie nam towarzyszyć ciągła zabawa, budowanie samoświadomości, jeszcze raz zabawa i cały worek narzędzi do radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko? Dlatego, że uczymy się całe życie. Emocje towarzyszą nam każdego dnia. Warto wyposażać dzieci w narzędzia, których mogą używać w życiu codziennym.

O instruktorce:
Cześć! Jestem Sandra. Prowadzę profil na Facebooku i Instagramie pod nazwą Mały Słonecznik. Na co dzień jestem wychowawczynią w placówce edukacyjnej creoGedania. Zajmuję się młodzieżą w duchu NVC porozumienia bez przemocy. W tej drodze towarzyszy mi spojrzenie takich osobistości jak : J. Juul , M. Rosenberg i Z. Fruda. Fascynuję się psychologią i wszelkiego rodzaju terapią. Z wykształcenia jestem nauczycielką wczesnej edukacji i terapeutką. Kocham psy , książki i granie w gry.

Dla rodziców i opiekunów
W trakcie Bajkoterapii organizujemy wydarzenie dla nieco starszych odbiorców kultury. Akademia Kulturalnego Człowieka - subiektywne lekcje teatralne #nierozumiemteatru, to projekt, mający na celu zaprzyjaźnienie Was z często tajemniczym, niedostępnym i niezrozumiałym teatrem.

Uwaga!
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.