stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bakalie letnie z Hanzą

Mamy dla Waś świetną wiadomość. Oficjalnie zapraszamy Was na edycję specjalną targów Bakalie, która odbędzie się podczas 44 Międzynarodowego Zjazdu Hanzy w Gdańsku - wyjątkowego wydarzenia, święta naszego miasta. 15 i 16 czerwca 2024 spotkajmy się na Targu Węglowym, by podziwiać świetne pomorskie marki i projektantów, którzy zaprezentują swoje kolekcje.

w każdą sobotę (od 31.08 do 26.10.2024), g. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Pętla Łostowice Świętokrzyska
Wstęp wolny

w każdą sobotę (od 31.08 do 26.10.2024), g. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Piecki-Migowo skwer przy...
Wstęp wolny
Więcej o Zjeździe Hanzy w Gdańsku:
44 Międzynarodowy Zjazd Hanzy w Gdańsku będzie platformą dla liderów, przedsiębiorców, naukowców, twórców i innowatorów, którzy chcą kształtować świat jutra. Hanza powraca do Gdańska po 27 latach od poprzedniego zjazdu, który towarzyszył obchodom millenium miasta.

Jako miasto, które przeszło długą drogę od hanzeatyckiego portu do symbolu walki o wolność, Gdańsk jest miejscem, które pokazuje, jak dziedzictwo kulturowe i historyczne może inspirować do tworzenia lepszej przyszłości.

W Gdańsku wierzymy, że dziedzictwo kulturowe miast hanzeatyckich jest nie tylko śladem przeszłości, ale także siłą napędową przyszłości. Pielęgnowanie dziedzictwa kulturowego jest kluczem do tworzenia przyszłości, która jest zarówno pełna szacunku dla tradycji, jak i zorientowana na innowacje.

Zjazd miast Nowej Hanzy przyniesie wizję europejskiej współpracy i wspólnego dążenia do stworzenia lepszego, bardziej zrównoważonego jutra.
Więcej tu https://gdansk2024.pl/