Baltic Truck Festival 2022 Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Baltic Truck Festival 2022 Opinie (90)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Ciężarowych BALTIC TRUCK FESTIVAL odbędzie się w terminie 24-26 czerwca 2022 r. Impreza ma szanse stać się wydarzeniem, które z powodzeniem podniesie rangę i atrakcyjność naszego regionu, a zważywszy na termin w którym się odbywa, wykreuje dodatkowy ruch turystyczny.

BALTIC TRUCK FESTIVAL to impreza w formie pikniku rodzinnego podczas którego, każdy znajdzie coś dla siebie. Planowana formuła wydarzenia sprawia, że cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczestników zlotu jak i odwiedzających oraz wystawców z branży. Już na tą chwilę, swój udział zadeklarowało kilkaset załóg i wielu wystawców. Dynamiczny rozwój naszego przedsięwzięcia spowodował, że zdecydowaliśmy się na organizację imprezy na terenie Stadionu POLSAT PLUS ARENA w Gdańsku, będącego wizytówka naszego miasta. Wsparcie ze strony przedstawicieli branży oraz środowiska, pozwala nam na realizację imprezy bez obaw o jej powodzenie. Jako organizatorom zależy nam na przybliżeniu branży transportowej, integracji środowiska, ale także na promowaniu bezpiecznej jazdy we wszystkich jej aspektach. Wierzymy, że z roku na rok BALTIC TRUCK FESTIVAL będzie rozwijał się, a w perspektywie najbliższych lat stanie się wizytówką Gdańska i całego naszego regionu, znacznie wzbogacając jego walor turystyczny.
Planując BALTIC TRUCK FESTIVAL, poza samą formułą ekspozycyjną wyjątkowych ciężarówek, postanowiliśmy urozmaicić nasze wydarzenie o szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in.:

- wydarzenia muzyczne (w piątkowy i sobotni wieczór zaplanowaliśmy imprezę RETRO FEVER, którą poprowadzą legendarni DJ-e, DJ HAZEL, DJ MATYS, CJ STONE, DJ DIABLLO, DJ MESZI, DJ KC czy DJ ALIEN znani z klubowej sceny muzycznej. Tworząc harmonogram atrakcji muzycznych, zdecydowaliśmy się wykorzystać pełne trzy dni imprezy, a co za tym idzie zorganizować koncerty również w niedzielny wieczór (Zespoły B-QLL, INESS, kierowca i solista zarazem One Winner oraz gwiazda wieczoru - Formacja KOMODO. Koncerty, odbywać się będą na scenie ze strefą koncertową na terenie Stadionu POLSAT PLUS ARENA,
- Mistrzostwa Polski oraz Eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UiCR,
- Finał zawodów DAF DRIVER CHALLENGE,
- pokazy Strongmenów wraz z zawodami (w tym m.in. przeciąganie ciężarówki IVECO),
- Plażowa Strefa WADERA, a w niej atrakcje i zabawy w piasku, z piaskiem i nie tylko,
- Dmuchane Miasteczko dla dzieci,
- pokazy ratownictwa medycznego, pokazy bezpieczeństwa w ruchu drogowym,
- ekspozycja samochodów zabytkowych, klasycznych i bajkowych,
- Spotkania ze znanymi Youteberami ze środowiska transportowego,
- pokaz driftu ciężarówką,
- pokaz driftu w wykonaniu instruktorów ze szkoły kierowców ligowych z naszego regionu
- liczne konkursy z nagrodami zarówno dla uczestników jak i gości chroniona
- Strefa VIP dla gości specjalnych.

Takiej imprezy w Gdańsku jeszcze nie było, takich samochodów w jednym miejscu, jeszcze nikt nie zgromadził i tak atrakcyjnego, trzydniowego wydarzenia muzycznego z tyloma gwiazdami nie przeżyliście!

Nie może Was zabraknąć na BALTIC TRUCK FESTIVAL! Przyjdźcie i bawcie się z nami!!!
W ofercie bilety jednodniowe oraz trzydniowe. Bilety obejmują atrakcje dzienne oraz wydarzenia muzyczne - w zależności od rodzaju zakupionej wejściówki.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 - 99 zł
Bilet jednodniowy - 40 zł
Bilet trzydniowy - 99 zł

Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny

Bilety: https://baltictruckfestival