Bang 2 Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Bang 2 Opinie (21)

Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński w trasie, której jeszcze nie było. Trzy armaty polskiego stand-upu! Odpali je po kolei na scenie prowadzący to wydarzenie Rafał Rutkowski!

lut 28

niedziela, g. 17:00

Gdańsk,
kwi 21

środa, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Tylko premierowe programy, napisane specjalnie na tę okazję, które będziecie mogli zobaczyć po raz pierwszy w życiu i tylko tutaj. Największe hale w Polsce. Sto tysięcy biletów. Plus Goście.

Gotowi na BANG 2?

--------

Informacje organizacyjne:

Bang 2 - ważne informacje dotyczące dojazdu i niezbędnik widza. Występ czołówki polskich stand-uperów zgromadzi w ERGO ARENIE 9.000 widzów. Zachęcamy do zapoznania się z niezbędnikiem widza oraz informacjami, które ułatwią dotarcie do hali. Ze względu na wysoką frekwencję, zalecamy przyjazd komunikacją miejską lub skorzystanie z usług przewozowych.

W trosce o zapewnienie komfortu osób wybierających się do hali przy Placu Dwóch Miast wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

30 zł - parking przy hali dla pojazdów osobowych;
20 zł - parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.
50 zł - parking przy hali dla autokarów

W miarę możliwości prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking. Płatność TYLKO GOTÓWKĄ!

Na czas imprezy udostępnione zostaną bezpłatne, tymczasowe parkingi:

ul. Pomorska - fragment lewego pasa ruchu w obie strony (od ul. Subisława do ul. Gospody)
ul. Subisława - Rybacka (Osiedle Żabianka, równolegle do przystanku SKM Gdańsk AWFiS Żabianka)
Dojście z parkingów do ERGO ARENY to około 5-10 minut.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwarte zostaną o godzinie 18.30.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Należy też zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu wydarzenia, w godz. 9.00-19.30 funkcjonować będzie infolinia (nr tel. +58 76 72 101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Czytaj także